Hakkımızda ve Yasal Koşullar

1997 yılında odyoloji alanında başladığı çalışma hayatına, zamanla farklı branşlarda da hizmet verebilmek amacıyla sektörel yelpazesini genişleterek devam eden Herdeks;kuruluşundan bu yana da ürün gamına sürekli son teknoloji farklı tıbbi cihazlar eklemektedir.

Sağlık sektörüne öncülük eden birçok markanın Türkiye’deki tek distribütörü olarak yürüttüğü ortaklıkları ve geniş ürün yelpazesiyle Herdeks; hizmet verdiği tıbbi cihazlar alanında hasta ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensibini her daim asli ilkesi olarak görmektedir.

Misyonumuz
Şirketimiz sağlık sektöründeki gelişmeleri yakından takip ederek, son teknoloji tıbbi cihazları dünya ile aynı anda müşterileri ile buluşturmayı hedefler. Herdeks‘in temel misyonu bünyesinde bulundurduğu teknik kadrosu ve sağladığı güvenilir teknik destek ile sektöre kazandırdığı teknolojilerin tam verimle hayata geçmesini ve bu teknolojilerden faydalanan hastaların memnuniyetini sağlamaktır.

Vizyonumuz
Türk tıbbi cihaz sektörünün aranılır markalarından biri olan Herdeks, dünyanın birçok ülkesinde bulunan iş ortakları, eğitimli teknik kadrosu ve kendi sektörüne kazandırdığı yenilikçi çözümler ile insan hayatına kalite katmayı vizyon edinmiştir.

Değerlerimiz
Sağlık sektörü gibi hayati değer taşıyan bir alanda faaliyet gösteren şirketimiz, müşterileri ile olan iletişimlerinde bu hassasiyeti her zaman göz önünde bulundurmayı ve öncelikli hedefi insan sağlığı olan bir çalışma prensibi ile hizmet vermeyi ilke edinmiştir. Müşterilerimiz, çalışanlarımız ve iş ortaklarımız ile olan ilişkilerimizde dürüst, paylaşımcı, disiplinli ve saygılı olmak temel değerlerimizdir.

İletişim
A: 
Abide-i Hürriyet Cad. Reha Yurdakul Sok.
Emel Palas Apt. 6/3 Şişli – İstanbul
T: 0 212 246 25 28 – 0 212 246 25 29
F: 0 212 246 25 27Whatsapp İletişim Hattı : 0 541 518 33 08 (Sadece Mesaj)
E: info@herdeks.com.tr